Sıkca Sorulan Sorular

Pis su tesisatı, binalarda kullanılan suların borular ve altyapı sistemi aracılığıyla arıtma tesislerine gönderilmesi işine yarar. Pis su tesisatları kanalizasyon borularına bağlanmalıdır. Bağlantılar kaliteli malzemeler ile oluşturulan sağlam bir sistemle yapılmazsa, ya da düzenli olarak bakımı sağlanmazsa sağlığı tehdit eden durumlar oluşabilir.

Mutfak veya banyo tesisatlarınızda bulunan bir su kaçağı, borulardaki çatlaklardan oluşan bir sızıntı ya da vanalardan kaynaklanan bir kaçak su faturanızın yüksek gelmesine sebep olur. Bunu farkettiğiniz anda tesisat tamirini sağlamazsanız, sızıntı artacağı için faturanız da yükselecektir.

Temiz su depolarının temizliği ve bakımı hem insan hem de çevre sağlığı açısından çok önemlidir. Temiz su içerdiği düşünüldüğü için bakımı ihmal edilen su depolarında gözle görülmeyen bakteri ve mikropların çoğalması oldukça kolay gelişir. Gözle görülmeyecek şekilde depoyu saran zararlılardan kurtulmak için, su deponuzun bakım ve temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız.

Her tesisat ekibinde bulunmayan teknolojik robot cihazlarımızla su kaçağı tespitini noktasal olarak hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Kaçak tespit edilirse, sadece o bölgeyi kırıyor ve onararak işlemi tamamlıyoruz.

Su faturanız normaldekinden çok daha yüksek geliyorsa, alt katınıza su damlıyorsa, su kapalı olduğu halde sayacınız çalışmaya devam ediyorsa tesisatlarınızda kaçak olması ihtimali yüksektir. +90 507 359 31 66 numarasından bize ulaşırsanız kırma dökme olmadan su kaçağı tespitinizi yapabiliriz.